Evlerinin önünde tüfekle kafasından vurulan Max ‘in katilini bulana “5000 tl ödül vereceğim“ dedi.

Kan donduran idda Muğla Köyceğiz den geldi. 8 yaşlarında ki köpeğinin evlerinin önünde kafasından tüfekle öldürüldüğü iddası tüm hayvanseverleri üzdü..

Işılay hanım köpeğinin katillini arıyor.. bize gelen mesajı aynen aktarıyoruz..

“Merhaba.bugün saat 12.00 ila 13.00 saatleri arasında biz evde değilken köpeğimiz evimizin önünde kafasından tüfekle vurularak öldürülmüş…

Kimin yaptığı bilinmiyor.Yakın komşuların biri biz sesi duyduk ama çıkıp bakmadık diğeri ise hiç ses duymadık dedi biri ise sesin üzerine oraya gittiginde ölüsünü gördüğünü söyledi.Jandarma; gerekli sorgulamayı yaparız savcılığa sevk ederiz ancak biz yapmadık derlerse ve yaptıkları kesin kanitlanamazsa size dava hakları olur dedi.Bu konunun bu şekilde kalmasını istemiyoruz..

16 mayısta 8 yasini dolduracakti.O buyuyene kadar gözünün içine baktik tek bir kılı kopsa başında bekledik iyisiyle kötüsüyle 8 senemiz birlikte geçti, onu o halde görmek içimizi yaktı kavurdu.lutfen bir yol gösterin.Eğer kimin vurduğunu söyleyen biri olursa 5 bin tl ödül vereceğim…” dedi.

Olayın detayları soruşturulması adına Muğla kaymakam , valilik ve kolluk kuvvetlerine çağrıda bulunuyoruz . Lütfen katiller cezasız kalmasın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.